Apie mus

Verslo fotografija su įkvėpimu!

Sveiki atvykę į mūsų verslo fotografijos pasaulį! Mes esame Andrėja ir Dora, fotografė ir stilistė, dirbančios foto studijoje Panevėžyje, bet pasiruošę įkvepiančioms fotosesijoms vykti į bet kurį Lietuvos miestą.

Ar esate koučeris, norintis sukurti savo asmeninį prekės ženklą? Ar jūsų verslas ieško naujų būdų pristatyti savo produktą rinkai? Ar jums reikia kokybiškų nuotraukų jūsų socialiniams tinklams? O gal jums laikas atsinaujinti savo verslo portretus, LinkedIn profilio nuotrauką ar įmonės darbuotojų nuotraukas? Mes galime padėtume jūsų vizijai virsti tikrove!

Ką mes darome:

Derindamos fotografiją su prekės ženklo strategija, mes teikiame paslaugas, kurios neapsiriboja vien tik nuotraukų kūrimu. Mes suprantame, kad svarbu ne tik gražiai atrodyti, bet ir efektyviai komunikuoti su jūsų auditorija. Todėl mūsų paslaugų spektras apima:

  • Apgalvotą nuotraukų stilių, kuris atitinka jūsų prekės ženklo estetiką ir pritraukia dėmesį.
  • Prekės ženklo tikslų įgyvendinimą per vizualinę komunikaciją.
  • Identiteto kūrimą, kad jūsų verslas būtų atpažįstamas.
  • Mes esame jūsų partneriai ne tik fotosesijos metu, bet ir visame kelionės procese link sėkmingo prekės ženklo vystymo.

Susisiekite su mumis

Jeigu norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galime padėti jums pasiekti jūsų verslo tikslus per kokybiškas fotografijas!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.